Miejski Ośrodek Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy - e-learning


Coaching dla nauczycieli

24.05.2017

Dziękuję wszystkim, którzy zdecydowali się na wspólną przygodę coachingową ze mną w roku szkolnym 2016/2017.

Poznawanie siebie, zauważanie i nazywanie ograniczających wzorców i schematów, poszukiwanie najlepszych dla siebie rozwiązań … z odwagą i wrażliwością – było często wyzwaniem i wysiłkiem.

Na koniec procesów słyszałam jednak od Was, że warto było się otworzyć i eksplorować emocje, wywracać do góry nogami przekonania, znajdować swoją wewnętrzną siłę, kontaktować się z intuicją…by zaprosić świadomość siebie do swojego życia.

Kolejne osoby gotowe i zmotywowane do pracy nad własnym rozwojem osobistym i społecznym zapraszam od września 2017.

Dorota Wojtczak

22.08.2016

Witam tuż tuż powakacyjnie,

Pozwoliłaś /-eś sobie odpocząć, a może miałaś /-eś opór przed „nicnierobieniem”? Jak wygląda Twój poziom energii tu i teraz przed tym rokiem szkolnym? Jaki masz do siebie stosunek: łagodny i życzliwy, a może krytyczny i szorstki? W jakim nastroju przekraczasz kolejny próg planów i marzeń zawodowych? Z czym wracasz do szkoły?

Idzie nowe… – a może inaczej? – zawsze może przyjść i być nowe! Nowe lepsze podejście do spraw, ludzi i przekonań związanych z pracą czy z sobą. Po co ma to wymuszać system, jeśli można NOWE zaprosić samodzielnie? :)

Dlatego tej jesieni szeroko otwieram drzwi dla tych, którzy potrzebują wsparcia, rozwoju, autorefleksji, a może istotnej i wartościowej zmiany w sposobie bycia czy komunikowania się…  Jeśli Ty chcesz zatrzymać się i przejrzeć w empatycznym lustrze podczas sesji coachingowych ze mną – zapraszam do kontaktu. Jeśli znasz kogoś, kto mógłby skorzystać – przekaż tę informację dalej.

Proponuję 5-7 bezpłatnych spotkań (oferta skierowana do bydgoskich nauczycieli) w dogodnym dla Ciebie czasie, od poniedziałku do piątku w MOEN między 8.00-15.00.

Rekomendacje osób, które korzystały z coachingu znajdziesz w linku poniżej.

Serdecznie zapraszam od 12.09.2016 (przy większej liczbie zgłoszeń będziemy indywidualnie ustalać termin rozpoczęcia procesu, ale na pewno w 2016/2017 r.)

 

Cieszę się na ten wspólny czas i przestrzeń, Dorota Wojtczak

 

więcej o bezpłatnych sesjach coachingu dla nauczycieli

opinie nauczycieli ktorzy skorzystali z coachingu w MOEN

podstawowe zalozenia w coachingu

zasady coachingu opartego na potrzebach


Miejski Ośrodek Edukacji Nauczycieli
ul. Jana III Sobieskiego 10, 85-060 Bydgoszcz52-322-29-05
 FAX 52-506-50-35